تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
فروشگاه محصولات بهداشتی
ای توپی پوزیشنر
خرید ورودی گوگل
Bitmain antminer ks3
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
بیش از حد خرید ردیاب خودرو

بیش از حد خرید ردیاب خودرو

جمعه 7 بهمن 1401
13:21
بام

مشابه با تمام انواع ردیاب های مورداستفاده برای انواع خودروها، موتورسیکلت و افراد، ردیاب کوچک و قوی GR600 نیز عملکرد خود مدیون بکار بردن تکنولوژی GSM و GPRS بر روی دستگاه است. دستگاهی مناسب حفاظت از افراد است که کمتر جلب توجه نماید و بتوان آن را در قسمتی از کیف یا خودرو و یا بر روی بدن پنهان نمود. ردیاب بهطور مخفی در اتومبیل قرار داده میشود و موقعیت جغرافیایی خودرو را به کمک اپلیکیشن یا پیامک مخصوص به مالک اعلام میکند. اما در عین حال مزیت این دسته از ردیابها این است که بصورت مخفی در قسمتهای مختلف خودرو نصب می شوند و امکان سوء استفاده از قطع عمدی ردیاب را کاهش می دهد. ردیاب مخفی است و سارق نمیتواند بهراحتی آن را پیدا کند. کریوت تلاش کرده بهترین قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری را با دانش متخصصان ایرانی طراحی و راه اندازی نماید که نه تنها با قیمت بسیار کمتری ارائه می شود ، بلکه از لحاظ فنآوری بسیار پیشرفته تر و هم تراز نمونه های تولید شده توسط شرکت های اروپایی و آمریکایی است. https://bestfarsi.ir/articles/advertorial/radyabeman

ردیاب شخصی بدون نصب جی آر 600 با داشتن ابعادی بسیار مناسب میتواند در کیف، جیب و کوله فرزندان شما قرار بگیرید و مکانهای تردد افراد بهسادگی به شما گزارش دهد. چون اگر قیمت اولویت اصلی کار ما بود مطمئنا جی پی اس ردیاب با قیمتهای بسیار پائین تر نسبت به افراد دیگر در بازار به فروش میرساندیم ( قیمت جی پی اس ردیاب دلتا بسیار مناسب است ) . سارقان میتوانند خیلی سریع سیستم دزدگیر را از کار بیندازند و خودرو را بدزدند. به علاوه ردیاب مجهز به باتری داخلی است و اگر برق خودرو قطع شود از کار نمیافتد. به طور کلی ردیاب ماشین ضمن تشخیص موقعیت خودرو قادر است برق خودرو را از فاصله ای دور قطع کرده و خودرو را متوقف سازد. به عنوان مثال اگر ماشین شما دزدیده شود و شما روی آن یک ردیاب نصب کرده باشید می توانید سارق را ردیابی کنید و موقعیت دقیق آن را به پلیس ارائه دهید همچنین نحوه رانندگی و سرعت راننده را در فاصله زیاد مورد بررسی کامل قرار دهید.

همچنین اگر فرزندی دارید که به تازگی گواهینامه رانندگی گرفته است میتوانید به کمک این وسیله سرعت و نحوه رانندگی او را تحت نظر داشته باشید. بعد از نصب ردیاب میتوانند با استفاده از آن نرم افزار موقعیت وسیله نقلیه خود را چک کنند. در این صورت می توانید موقعیت دقیق خودرو را مشاهده کنید. حتی می توانید ساعت مناسب تردد را نیز بررسی کنید . به کمک این دستگاه شما می توانید از محل و مکان خودروی خود آگاه شوید.ردیاب ماشین شباهت بسیاری به جی پی اس ماشین دارد اما کاربرد بیشتری نسبت به جی پی اس دارد. بعد از اینکه خودروی خود را در محل پارک شده نمیبینید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور میکند، چیست؟ با استفاده از این دو شبکه ارتباطی امکان ردیابی، برقراری تماس، موقعیتیابی دقیق و ثبت اطلاعات جغرافیایی افراد فراهم میشود. دارای قابلیت برنامهریزی برای یادآوری تعمیر و نگهداری خودرو، بدین معنا که با گذشت زمانی خاص،مثلا 6 ماه، یا بعد از طی کردن 5000 کیلومتر پیامک یادآوری برای چک کردن خودرو، تعمیر و نگهداری آن ارسال میشود. به محض اینکه درب خودرو توسط سارق باز شود، به مالک خودرو پیام ارسال میشود.

https://persian-vc.com/ads/ads-139/

ردیاب های خودرو در دو نوع سیمی و آهنربایی وجود دارند و قبل از خرید لازم است اطلاعاتی در مورد هر دو نوع آن داشته باشید. قبل ازخرید ردیاب خودرو، حتما قصد و هدف خود را مشخص کنید. اما قبل از پرداختن به آن باید خودتان تعیین کنید که هدفتان از ردیابی ، دریافت موقعیت دقیق زیر 5 متر است یا موقعیت تقریبی بالای یک کیلومتر  ردیاب خودرو مجهز به جی پی اس قدرتمندی است و در هر لحظه بهصورت آنلاین و آفلاین میتوانید روی نقشه موقعیت دقیق جغرافیایی خودروی خود را مشاهده کنید. به این منظور جی پی اس مارکت به عنوان تنها فروشگاه تخصصی در این زمینه، انواع ردیاب های خودرو آنلاین را به شما عزیزان معرفی و ارائه می نماید. نصب ردیاب تا حد زیادی بهتان کمک میکند و جلوی اتفاقهای ناگواری مثل سرقت خودرو را میگیرد. دزدگیر پر سروصدا است و آنطور که باید و شاید جلوی سرقت را نمیگیرد اما ردیاب خودرو میتواند موقعیت جغرافیایی دقیق بعد از سرقت را در اختیارمان بگذارد.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 18127 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|