تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
فروشگاه محصولات بهداشتی
ای توپی پوزیشنر
خرید ورودی گوگل
Bitmain antminer ks3
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
تجهیزات استخر آی مکس

تجهیزات استخر آی مکس

دوشنبه 3 بهمن 1401
21:49
بام

 تجهیزات استخر زیادی برای تمیز نگه داشتن آب استخر وجود دارد. فیلتر شنی از دیگر انواع فیلترها (مانند کارتریج، خاک دیاتومه (ED)، فیلترهای شنی کم نگهداری برای تجهیزات کارآمد استخر...

گردش آب معمولاً مشکلی نیست زیرا اکثر استخرها مجهز به پمپ، فیلتر، لوله با اندازه مناسب و کفگیرها و کفگیرها هستند. در بیشتر موارد، شیمی آب علت اصلی مشکلاتی مانند آب سبز یا کدر استخر است، اما می توان آنها را به راحتی برطرف کرد. هنگامی که آب به درستی متعادل شد، شفافیت آب در یک یا دو روز بهبود می یابد. با این حال، اگر آب تصفیه نشود، ممکن است مشکلاتی در تجهیزات فیلتر استخر ایجاد شود.
ماسه فنری را فیلتر کنید
در میان انواع دیگر فیلترها (به عنوان مثال، کارتریج، kieselguhr [DE])، فیلترهای شنی با حداقل تعمیر و نگهداری موثر هستند، اما مانند هر تجهیزات دیگری، ممکن است مشکلاتی رخ دهد. برای کسانی که تازه وارد صنعت استخر می شوند، در زیر توضیح سریعی درباره نحوه عملکرد فیلتر شنی استخر آورده شده است. پمپ آب را از استخر گرفته و به فیلتر فشار می دهد. آب از شیر کنترل وارد شده، از دیفیوزر و سپس از لایه شنی تجهیزات استخر عبور می کند. با عبور آب از ماسه، زباله ها بین ذرات شن گیر می کنند. سپس آب تصفیه شدهوارد فیلتر جانبی در پایین فیلتر شده، از لوله پایه عبور کرده و از فیلتر خارج می شود تا به استخر بازگردد.
 
مشکلات رایجی که ممکن است با تجهیزات استخر مانند فیلترهای شنی رخ دهد عبارتند از:
نیاز به شستشوی مکرر
ماسه ها را به استخر برگردانید
فشار کم یا زیاد فیلتر شنی و نشت آب از طریق لوله کشی بک واش.
با این حال، شایع ترین مشکل عدم نگهداری تجهیزات استخر است. اغلب به این دلیل است که تمیز کردن خشک سالیانه ماسه نادیده گرفته می شود، یا ممکن است به این دلیل باشد که شن و ماسه در فیلتر شنی باید تعویض شود.
 
 
فیلتر شنی شستشوی معکوس
هنگامی که فشار به 34.5 تا 68.9 کیلو پاسکال (5 تا 10 psi) می رسد، فیلتر شنی باید هر هفته توسط یک متخصص تعمیر و نگهداری استخر شسته یا تمیز شود. تمیز کردن سالانه ماسه فیلتر با یک پاک کننده شیمیایی نیز به حذف آلودگی، روغن و گریس از ماسه فیلتر کمک می کند. گاهی اوقات در ساخت این محصولات از موم های آنتی اوزونانت استفاده می شود.
تجهیزات استخر عالی
اگر می خواهید تجهیزات استخر خود را ارتقا دهید، در اینجا بهترین تجهیزات استخر آورده شده است. به طور خاص از تهویه مطبوع در استخرها استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین تجهیزات تهویه مطبوع، داکت اسپلیت جنرال است.
جارو استخر
پاک کننده استخر یک راه حل سریع برای تمیز کردن زباله های موجود در استخر شما است. دو نوع تمیز کننده استخر وجود دارد: پاک کننده های دستی استخر و پاک کننده های اتوماتیک استخر که به عنوان پاک کننده های اتوماتیک استخر نیز شناخته می شوند.
 
جاروبرقی استخر در مقابل پاک کننده اتوماتیک استخر
پاک کننده دستی استخر دارای سر تمیز کننده با شلنگ است که به اتصالات مخصوص در جعبه اسکیمر متصل می شود. جاروبرقی دستی به این معنی است که شما اطراف استخر را جاروبرقی می کشید که انگار فرشی را جارو می کشید.
استخر پاک کن خودکار یک جاروبرقی است که برای جمع آوری زباله ها و رسوبات استخر با حداقل دخالت انسان طراحی شده است و بیشتر کارها را به تنهایی با استفاده از مکانیزم درایو اتوماتیک و قدرت حرکت در فضا انجام می دهد. حوض را حرکت دهید تا خاک جمع شود.
انواع جارو استخر
سه نوع پاک کننده اتوماتیک استخر وجود دارد: رباتیک، فشاری و مکنده.
جاروبرقی رباتیک برای استخر
پاک کننده های رباتیک استخر بهترین تجهیزات استخر موجود در سبک ها، اندازه ها و پرداخت های مختلف هستند. آنها انرژی کارآمد هستند و عملکردهای مختلفی را در سیستم فیلتراسیون استخر شما انجام می دهند. این یک فناوری پیچیده است که معمولاً نیاز به سرمایه گذاری اولیه بیشتری دارد.
5 مزیت اصلی جاروبرقی رباتیک استخر:
94% انرژی کمتری نسبت به اکثر ماشین های شستشوی فشار مصرف می کند
تقریباً به اندازه یک لامپ معمولی انرژی مصرف می کند
نصب آسان این تجهیزات استخر بدون استفاده از ابزار
سیستم مستقلی که مستقل از سیستم فیلتراسیون کار می کند.
تقریباً همه انواع زباله های بزرگ را کنترل می کند
 
جاروبرقی مخزن فشار
پاک کننده های استخر تحت فشار از یک خط فشار از سیستم فیلتراسیون برای حرکت پاک کننده در اطراف استخر استفاده می کنند. زباله ها را جمع آوری کرده و برای تمیز کردن داخل کیسه زباله مخصوص می فرستد. این دستگاه قدرتمند تمیز کننده استخر برای کار کردن به پمپ استخر ومعمولاً یک پمپ تقویت کننده اضافی نیاز دارد که در نتیجه هزینه نصب و راه اندازی اضافی را به همراه دارد.
 
6 مزیت اصلی تمیز کردن استخر تحت فشار:
او همه زباله های کیسه هایش را جمع می کند
روشن کردن این تجهیزات استخر
مدیریت ضایعات بیشتر
انواع مختلفی از زباله ها مانند برگ، چوب، درخت، صدف و غیره را جمع آوری می کند.
جابجایی و تمیز کردن آسان
تمیز کردن برنامه ریزی شده را می توان با استفاده از یک تایمر ساده با پمپ تقویت کننده یا سیستم اتوماسیون استخر انجام داد.
 
جاروبرقی اتوماتیک برای استخر
خالی کردن وان برای اکثر افراد مشکلی نیست، اما همچنان بخش زیادی از روز شما را می گیرد. آیا عالی نیست اگر رباتی جاروبرقی را برای شما انجام دهد؟ پاک کننده های اتوماتیک یا رباتیک استخر می توانند کف و دیوار استخر شما را تمیز کنند.
 
تستر دیجیتال استخر
اگر نمی‌خواهید از کیت تست استخر دستی استفاده کنید، یک تستر دیجیتالی استخر می‌تواند فرآیند را ساده‌تر کند. برخی از تجهیزات استخر حتی در استخر شما قرار دارند و از طریق یک برنامه تلفن همراه قابل کنترل هستند. در حالی که تستر دیجیتالی استخر کاملاً ضروری نیست، اما اگر به دنبال خودکار کردن استخر سرپوشیده خود هستید، تعمیر و نگهداری استخر را آسان‌تر می‌کند.
 
شفاف کننده خودکار
اگر صحبت از اتوماسیون شد، اگر استخر خودش را ضد عفونی کند عالی نیست؟ شما همیشه باید کارهای عملی انجام دهید، اما یک کلرساز اتوماتیک می تواند بیشتر این کار را برای شما انجام دهد. خوبی کلریناتورهای اتوماتیک این است که آب را به محض فیلتر شدن از طریق سیستم ضد عفونی می کنند.
 
پوشش استخر
داشتن یک پوشش استخر برای دور نگه داشتن برگ ها و زباله ها از استخر و افزودن لایه ای دیگر از امنیت استخر زمانی که کسی به آن نگاه نمی کند می تواند خوب باشد. اگر بخاری استخر ندارید (یا نمی خواهید هزینه آن را بپردازید)، پوشش استخر نیز می تواند به شما در گرم کردن استخر کمک کند. روکش استخر انواع مختلفی دارد که کمترین آن روکش زمستانی و گرانترین آن روکش اتوماتیک است.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 17244 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|